Badanie USG Doppler Color

Badanie USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych to jedno z podstawowych badań w diagnostyce chorób układu żylnego i tętniczego. Badanie wykonuje się w celu wykrycia nieprawidłowości w przepływie krwi tętniczej lub żylnej spowodowanej niewydolnością żylną, zakrzepicą w układzie powierzchownym lub głębokim, anomaliami w budowie naczyń, miażdżycą w układzie tętniczym, tętniakami. Dzięki badaniu USG wykorzystującemu efekt Dopplera możliwe jest wykrycie nawet drobnych schorzeń tętnic i żył.

Dowiedz się więcej

Jak przygotować się do badania USG Doppler Color?

Badanie USG Doppler Color nie wymaga specjalnego przygotowania. Badanie wykonywane jest w pozycji stojącej.

Jaki lekarz wykonuje badanie USG Doppler Color?

W Centrum Leczenia Żylaków VENOMED badanie USG Doppler wykonują lekarze specjalizujący się w leczeniu żylaków kończyn dolnych.

Jak można umówić się na badanie USG Doppler Color?

Na badanie USG Doppler Color można umówić się telefonicznie lub online. Możliwe jest także wykonanie badania USG Doppler Color z konsultacją lekarską.

USG Doppler

Badanie USG Doppler kończyn dolnych wykonywane jest w pozycji stojącej

Ultrasonografia z zastosowaniem dopplera jest badaniem nieinwazyjnym. Badanie nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, jest niebolesne i nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania.

Badanie wykonywane jest w pozycji stojącej

Cennik USG Doppler Color

USG Color Doppler układu żylnego 150 zł USG Doppler układu żylnego i tętniczego 200 zł USG Color Doppler układu żylnego z konsultacją 250 zł USG Doppler układu żylnego i tętniczego z konsultacją 300 zł USG Color Doppler układu żylnego z konsultacją flebologiczną dr Paweł Mrozowski 350 zł

Rejestracja na badanie USG Doppler

Proszę wybrać lekarza, typ wizyty.

Wizytę można umówić telefonicznie lub online.

Rejestracja

Rejestracja telefoniczna czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 - 19.00,
w piątki od 9:00 - 17:00
telefon: +48 42 208 79 00, 678 31 00 lub +48 531 799 995
e-mail: rejestracja@venomed.pl